Jaké vybrat plavky?

Diskuse návštěvníků na téma: Jaké vybrat plavky? Zde se můžete vyjádřit a poradit, tak dalším uživatelům s výběrem vhodných plavek, jaké máte zkušenosti s módními hity, či konkrétní značkou plavek. Můžete se také inspirovat zkušenostmi a názory přispěvatelů.

Diskuse - poradna

Datum 20.07.2011

Vložil Milus

Titulek hezky plavky

Odpovědět

velekj vyber peknejch plavek maj na www.plavky.eu

Datum 20.07.2010

Vložil jaro

Titulek Plavky přes které se opálíte

Odpovědět

Nyní bych kupoval pouze plavky přes které se dá opálit. <a href="https://www.plavky-neplavky.cz">www.plavky-neplavky.cz</a>

Datum 24.07.2008

Vložil Rita

Titulek plavky..

Odpovědět

Tak krome prakticke stranky - hlavne, aby dobre "padly", jde take o to vybrat spravny tvar s ohledem na postavu, soudnost by se nemela ztracet. Velepopularni tanga se opravdu nehodi na povislou zadnici, na tom neni nic pritazliveho, takze vybirat plavky tak, aby se skryly nedostatky, zduraznili se prednosti, dnes je prakticky nemozne si dobre nevybrat, ne vzdy se vyplaci sahat po modnich hitech, lepsi je se drzet osvedcenych modelu a pripadne menit barvu :-) Taky je moznost se na vsechno vykaslat, na vsechny trendy a rozmery, ktere nam diktuje buhvi kdo..:-) a ve finale nejdulezitejsi je, at se v tom citi dobre majitelka, ostatni si muzou strhnout levou zadni, predni a divat se nemusi.. i tak se to da pojmout..

Datum 24.07.2008

Vložil Pája

Titulek Re: plavky..

Odpovědět

A nebo je další možnost - jít na "nudu", máte po starostech co na sebe nebo jak v čem vypadáte a ještě ušetříte za plavky :o))

Datum 24.07.2008

Vložil Romana

Titulek Jakou vybrat barvu plavek?

Odpovědět

Drobným postavám sluší plavky s drobnými vzorky, velkým postavám s velkými. Vždycky je lepší, když mají plavky dole barvy tmavší a nahoře světlejší – opticky to tvaruje postavu. Vertikální pruhy zužují a ještě lépe to umí proužky do véčka nebo do tvaru písmene x.

Datum 24.07.2008

Vložil Věra

Titulek Bikiny

Odpovědět

Klasické bikiny nikdy nevyjdou z módy. Mění se jen vzory a barvy.

Datum 24.07.2008

Vložil Jarda

Titulek Re: Bikiny

Odpovědět

Nebo taky majitelka... ;o)

Datum 15.07.2008

Vložil admin

Titulek Plavky 2008

Odpovědět

Zde se můžete vyjádřit na téma plavky 2008. Dáváte přednost módním hitům, či Vám stačí jedny plavky na několik sezón?