Tanga

Tanga pocházejí z Jižní Ameriky, tam exotické tanečnice prvně očarovaly kalhotkami z úzkých proužků. Tanga se tak stala poprvé populární v 70. letech v Brazílii. Turistky z USA si zde s nadšením kupovaly plavky tanga se šňůrkami na zadním díle.

Jak vybírat tanga

Pro tanga se raději vydejte do menší specializované prodejny, kde si je můžete v klidu a pohodlně vyzkoušet. Koupíte-li si totiž tanga příliš malé, budou vás škrtit a může se stát, že je navždy zavrhnete. Tanga větší velikosti se zase mohou nepříjemně posouvat. Vyberete-li si dobře, můžete být spokojená i několik sezon, neboť trendy spodního prádla se nemění příliš často.

Plavky tanga

Plavky tanga mají spodní díl tvořený v zadní části pouze malým trojúhelníkem tkaniny. Tanga nezakrývají hýždě a mezi pruženkami kolem pasu i mezi hýžděmi je obvykle pouze úzký pruh tkaniny nebo pružné šňůrky. Plavky tanga se hodí předevší pro mladší dívky, ale i pro ženy, které si při opalování rády zakrývají jen co nejmenší část těla. Plavky tanga se většinou prodávají zvlášť, můžete si dokoupit vrchní díl různého střihu a velikosti.